Szkolenia BHP w województwie podkarpackim

Okresowe-BHP.pl Szkolenia BHP

Szkolenia BHP on-line w województwie podkarpackim

Kompleksowe szkolenia BHP na terenie województwa podkarpackiego

Szkolenia BHP województwo podkarpackie - kompleksowe i skuteczne

Profesjonalne Szkolenia BHP w województwie podkarpackim - Zadbaj o Bezpieczeństwo Pracowników

Szkolenie BHP pozwala pracownikom poznać przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Nie tylko uwzględnia uniwersalne zasady, ale także specyfikę konkretnych stanowisk. Twoim zadaniem jest zapewnienie dostępu do takiego szkolenia, które skutecznie przygotuje pracownika do wykonywania codziennych obowiązków. Świadomość niebezpieczeństw związanych z zawodem pomaga ograniczyć ryzyka i wypadki. Dobre szkolenie BHP odpowiada potrzebom branży i stanowiska, a po zakończeniu Twoi pracownicy czują się pewnie i bezpiecznie w pracy.

Profesjonalne szkolenia BHP dla firm w województwie podkarpackim

Kompleksowe Szkolenia BHP w Województwie podkarpackim - Bezpieczne i Skuteczne

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować szkolenie BHP? Szukasz prowadzącego, sali na kilkanaście osób i sprzętu do prowadzenia spotkania?

Szkolenia BHP online dla firm z województwa podkarpackiego

Nie trać czasu na organizację. Platforma Okresowe-BHP.pl to kompleksowe szkolenia BHP dla całego województwa podkarpackiego. Nowoczesne rozwiązanie w formie e-learningu pozwala zdobyć rzetelną wiedzę bez wychodzenia z biura. Wszystkie szkolenia dedykowane małym, średnim i dużym firmom spełniają wymogi prawne i zakończone są certyfikatem.

Sprawdź platformę i poznaj wszystkie korzyści ze szkoleń BHP online

Kompleksowe szkolenia BHP w województwie podkarpackim - zacznij od naszej oferty

Zwiększ Bezpieczeństwo w Twojej Firmie - Szkolenia BHP w Województwie podkarpackim

Dobre szkolenie BHP może ocalić życie. Czy wiesz, ile osób ucierpiało przez nieznajomość zasad BHP?

BHP województwo podkarpackie - najwyższy standard szkoleń

Koszt szkoleń BHP można oszacować przez powyższy kalkulator kosztu szkoleń BHP. Kalkulator po wybraniu szkolenia i podaniu liczby pracowników oszacuje całkowity koszt szkolenia BHP dla pracowników.

Newsroom

Metody oceny ryzyka zawodowego. Jak wybrać metodę oceny ryzyka zawodowego?

Metody oceny ryzyka zawodowego. Jak wybrać metodę oceny ryzyka zawodowego?

Metody oceny ryzyka zawodowego pozwalają na kompleksową realizację procesu, a co za tym idzie ograniczenie niepożądanych zdarzeń groźnych dla zdrowia i życia pracowników. Jak wybrać metodę oceny ryzyka zawodowego? O czym pamiętać w trakcie pracy nad dokumentacją?

Czy ocena ryzyka zawodowego jest obowiązkowa?

Czy ocena ryzyka zawodowego jest obowiązkowa?

Ocena ryzyka zawodowego ma kluczowe znaczenie dla zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca ogranicza, a nawet eliminuje niebezpieczeństwa przez szczegółowe rozpoznanie zagrożeń, osób narażonych oraz określenie ryzyka, a także właściwą organizację pracy i stosowanie środków profilaktycznych.

Co wchodzi w skład oceny ryzyka zawodowego?

Co wchodzi w skład oceny ryzyka zawodowego?

Ocena ryzyka zawodowego zwiększa poziom bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji. Pracodawca wykorzystując środki profilaktyczne w postaci m.in. przemyślanych programów ogranicza liczbę wypadków i chorób. Prawidłowo zrealizowana ocena zmniejsza negatywne skutki zagrożeń. 

Czy pracownikowi zatrudnionemu w trakcie okresu rozliczeniowego należy udzielić dnia wolnego za święto przypadające w sobotę?
28.12.2023

Czy pracownikowi zatrudnionemu w trakcie okresu rozliczeniowego należy udzielić dnia wolnego za święto przypadające w sobotę?

Zgodnie z art. 130 § 2 Kodeksu pracy każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin. W przypadku nawiązania stosunku pracy w trakcie okresu rozliczeniowego obowiązujący pracownika wymiar czasu pracy należy ustalić począwszy od dnia nawiązania stosunku pracy do końca okresu rozliczeniowego. Obowiązek udzielenia takiemu pracownikowi dnia wolnego będzie uzależniony od tego, czy święto przypadające w sobotę wystąpiło w skróconym okresie rozliczeniowym, którym objęty jest pracownik. Przykładowo pracownikowi zatrudnionemu 27 grudnia 2021 roku nie będzie przysługiwał dodatkowy dzień wolny za święto przypadające w sobotę 25 grudnia, ponieważ stosunek pracy został nawiązany już po tej dacie. Gdyby jednak stosunek pracy nawiązany został np. 22 grudnia 2021 roku pracownik miałby prawo do dodatkowego dnia wolnego. Źródło - https://www.pip.gov.pl/